|
Anže Zajič | 22.2.2012
Dan pred tekmo lige Europa pravi kaos v Rimu
Reja ponudil odstop
Edy Reja, strokovnjak slovenskih korenin, je po visokem porazu proti Palermu ponudil odstop z mesta trenerja rimskega Lazia. Bo kljub temu vodil Lazio na jutrišnji tekmi lige Europa?
|
Getty Images
Edy Reja, strokovnjak z italijanskim potnim listom, a s slovenskimi koreninami, je po seriji ostrih kritik po visokem porazu proti Palermu ponudil svoj odstop z mesta trenerja Lazia. In to le dan pred povratno tekmo šestnajstine finala lige Europa proti Atleticu. Rimljani so prvi obračun izgubili z 1:3 in odločitev strokovnjaka slovenskih korenin verjetno ne bi mogla priti v manj prijetnem trenutku. Reja je sicer v tej sezoni enkrat že ponudil svoj odstop - tedaj verbalno, tokrat pisno. Prvič so ga zavrnili, kako bo drugič, še ni znano. V vsakem primeru pa naj bi odpotoval z ekipo v Madrid.
Kot poročajo italijanski mediji, bo dokončna odločitev padla šele po vrnitvijo ekipe domov, če bo Reja odšel, naj bi bil prvi kandidat za prevzem vajeti Gigi De Canio, nazadnje trener Lecceja.
|