Benjamin Šeško je gol zabil tudi Bayernu, njegov gol je še dodatno poglobil težave Bavarcev!

Oglejte si zadetek Benjamina Šeška proti Bayernu iz Munchna.

24. februar 2024

Benjamin Šeško (Foto: Getty Images)

Po petkovi zmagi Bayerja proti Mainzu je Bayern srečanje proti Leipzigu začel kar z enajstimi točkami zaostanka, zato je bolj ali manj jasno, da si Bavarci do konca sezone praktično ne smejo več privoščiti niti najmanjšega spodrsljaja.

Bayern proti Leipzigu ni blestel, a je kljub temu preko Harryja Kana v drugem polčasu povedel z 1:0 in bil navidez na poti do treh točk.

Vse dokler se ni pojavil Benjamin Šeško. Slovenski as, ki v zadnjih tednih igra v sijajni formi, je tudi danes začel od prve minute, v 70. minuti tekme pa je po podaji Danija Olma zadel v polno in se veselil svojega sedmega prvenstvenega gola v sezoni.

Skupno je Šeško v svoji prvi sezoni v Leipzigu dosegel že enajst golov.

Zadetek Benjamina Šeška si lahko ogledate tukaj.