Cole Palmer je zabil kar štiri gole! Zmagali so s 6:0, a se tudi prepirali, kdo bo izvedel enajstmetrovko

Chelsea je v ponedeljek zvečer povsem deklasiral Everton. Cole Palmer je prispeval štiri gole!

16. april 2024

(Foto: Uradni Twitter profil kluba/zveze)

Everton ni imel proti Chelseaju nikakršnih možnosti! Resnično nikakršnih! Cole Palmer je že v prvem polčasu ekipi iz Liverpoola zabil tri gole, v drugem polčasu pa dodal še enega. Mladi nogometaš, ki je v Chelsea prišel iz Manchester Cityja, je bil prva zvezda tekme, ki pa je imela tudi zanimivo oziroma nenavadno situacijo v drugem polčasu.

Chelsea je dobil enajstmetrovko, za žogo pa so se pulili kar trije igralci. Ob Colu Palmerju še Nicolas Jackson in Noni Madueke. Naposled je strel z bele točke izvedel Cole Palmer in tudi zadel.

Chelsea je trenutno šele deveti na lestvici angleške Premier League.