Lionel Messi se je vrnil s čudovitim golom, toda Inter Miami zmage ne pozna že štiri tekme zapored

Argentinski virtuoz se je vrnil po poškodbi in se takoj izkazal z zelo lepim zadetkom z roba kazenskega prostora, toda to ni bilo dovolj za zmago Inter Miamija.

7. april 2024

Lionel Messi (Foto: Getty Images)

Inter Miami je spet razočaral. Zvezdniška zasedba iz lige MLS je na četrti tekmi zapored ostala brez zmage in zdaj zaseda četrto mesto na prvenstveni lestvici. Sinoči je na Floridi gostoval Colorado in prišel do lepe točke v izdihljajih srečanja. Miami se je vrnil po zaostanku z 1:0, ko je Lionel Messi odlično zadel z razdalje v 57. minuti obračuna.

Tri minute kasneje je za 2:1 zadel Afonso, toda dve minuti pred koncem tekme je na 2:2 postavil Bassett in pokvaril veselje Miamiju.

Inter Miami se bo zdaj v CONCACAF ligi prvakov pomeril proti Monterreyju iz Mehike, ki je na prvi tekmi slavil z rezultatom 2:1. Messi in druščina bodo lovili preobrat, toda njihova forma trenutno ne vliva prav veliko optimizma za uspeh.

Je pa dejstvo, da bo Inter tokrat lahko računal na Messija, kar bi utegnilo tehtnico prevesiti na stran ekipe iz ZDA.