Maribor je dobil novega članskega reprezentanta

Za Maribor je bil reprezentančni premor nadvse ploden. Aljoša Matko je dosegel zadetek na EP do 21 let, Ilija Martinović pa je debitiral v majici članske reprezetance Črne gore.

30. marec 2021, 9:14

Reprezentančni premor je bil z vidika Maribora več kot uspešen, saj sta kar dva njegova člana v reprezentancah doživela posebna mejnika. Aljoša Matko je pred dnevi postal prvi slovenski nogometaš, ki je dosegel zadetek na evropskih prvenstvih do 21 let, marčevski reprezentančni termin pa bo za vselej v lepem spominu ohranil tudi branilec Maribora Ilija Martinović, ki je pri 27 letih debitiral v majici članske reprezentance Črne gore.

Martinović je na kvalifikacijski tekmi med Črno goro in Gibraltarjem v igro vstopil v 76. minuti in tako zbral svoje prve minute v članski izbrani vrsti svoje domovine. Črna gora je sicer zmagala s 4:1, Martinović pa bo morebiti nocoj zaigral še drugič, saj se bo Črna gora v sklopu kvalifikacij pomerila še z Norveško.