Nova tekma, nov gol za Benjamina Šeška! Slovenski dragulj ga je danes zabil Wolfsburgu

Odlični slovenski napadalec je danes potrdil dobro formo z novim zadetkom v Bundesligi.

13. april 2024

Benjamin Šeško (Foto: Getty Images)

RB Leipzig je danes na gostovanju pri Wolfsburgu in že ob odmoru je bil v prednosti z 1:0. Pod zadetek se je v 13. minuti podpisal Španec Dani Olmo. V drugem polčasu je po dobri uri igre na 2:0 povišal Benjamin Šeško, za slovenskega napadalca je bil to deveti gol v tej sezoni Bundeslige in že 13. v vseh tekmovanjih za nemškega prvoligaša.

Xavi Simons mu je žogo podal na robu kazenskega prostora, Šeško pa si je lepo ustvaril prostor in potem še mojstrsko zaključil.

Šeško je v polno meril tudi v prejšnjem krogu Bundeslige ob zmagi Leipziga nad Freiburgom, ta hip igra v zares odlični strelski formi. Trenutno je tudi drugi najboljši strelec v ekipi, več golov je dosegel samo Lois Openda, ki je že pri številki 21.