Olimpija je premagala Sarajevo, gol je dosegel mladi up, ki še ni debitiral za člansko ekipo

Olimpija je na prijateljski tekmi premagala Sarajevo z 1:0.

3. julij 2024

Olimpija (Foto: uradna spletna stran kluba)

- Prijateljska tekma:

OLIMPIJA 1:0 SARAJEVO
Dvoršak 80.

Olimpija: Vidovšek, Jorge Silva, Ratnik, Muhamedbegović, Sualehe, Agba, Doffo, Kojić, Boultam, Brest, Durdov. Igrali so še: Pintol, Lasickas, Dvoršak, Ristić, Caciel, Pečjak, Thalisson, Ni. Motika, Diogo Pinto, Pedro Lucas, Raul Florucz. Trener: Victor Sanchez

Sarajevo: Rogić, Beganović, Jović, Saldo, Čelik, Ðordević, Andušić, Kyeremeh, Guliashvili, Oliveira, Čataković. Na klopi: Rockov, Duraković, Mujkić, Matanović, Mehmedović, Julardžija, Ristić, Tiro, Hamzić, Unušić, Ðuričković. Trener: Zoran Zekić

Olimpija je na drugi prijateljski tekmi igrala s Sarajevo, ki je imelo v minuli sezoni zahvaljujoč Simonu Rožmanu tudi nekaj slovenskega pridiha. Na Kodeljevem je bila Olimpija boljša z 1:0, edini zadetek pa je v drugem polčasu dosegel 19-letni bočni branilec Matej Dvoršak, ki še čaka na svoj debi v članski ekipi.

Zaigrala sta tudi novinca Thalisson in Benjika Caciel, priložnost pa je v drugem polčasu trener Victor Sanchez ponudil še enemu igralcu iz mladinskega pogona, in sicer 17-letnemu Žigi Pečjaku.