PSV neprepričljiv pred prihodom v Mursko Soboto

PSV iz Eindhovna je na zadnji tekmi pred gostovanjem v Murski Soboti z velikimi težavami strl odpor skromnega tekmeca, ki je padel šele v 94. minuti. Odkritje tekme je bil mladi Anglež.

20. september 2020, 10:14

PSV iz Eindhovna v Slovenijo prihaja s stoodstotnim izkupičkom v domačem prvenstvu, čeprav forma prihodnjega tekmeca Mure trenutno ni ravno najbolj prepričljiva. V soboto je PSV na svojem stadionu gostil Emmen in se do zmage dokopal šele v 94. minuti, ko je zadetek za zmago z 2:1 dosegel Argentinec Maximiliano Romero.

Odkritje tekme je bil komaj 18-letni Anglež Noni Madueke, ki je v svojem drugem nastopu za PSV dosegel svoj prvenec in tako še nadgradil predstavo iz prvega kroga v Groningenu, ko je ob zmagi PSV s 3:1 prispeval dve asistenci.

Madueke je v PSV prišel že pred dvema letoma iz Tottenhama, pred prihodom na Nizozemsko pa je celo zavrni ponudbo Manchester Uniteda.