Pozabljeni reprezentant Majer v polno za Lecce, s katerim kroji vrh lige

Slovenski vezist Žan Majer je v svoji tretji sezoni pri Lecceju. V Serie B mu gre zelo dobro, danes je dosegel tudi svoj prvi zadetek v letošnji sezoni.

21. november 2020, 4:09

Žana Majerja slovenski selektor Matjaž Kek trenutno ne vidi v krogu igralcev, ki igrajo za slovensko reprezentanco. Štajerski vezist je iz njegovih načrtov izpadel kljub temu, da v Italiji redno igra.

Majer je z Leccejem izpadel v Serie B, potem ko je v lanski, svoji premierni sezoni v prvi italijanski ligi odigral 27 tekem in dosegel en gol. Letos tako igra v drugi ligi in to redno. Danes je odigral svojo deveto tekmo in dosegel prvi gol v sezoni.

Lecce je s kar 7:1 razbil Reggiano. Majer je v igro vstopil na začetku drugega polčasa in v 75. minuti zadel za 6:1. Ob tem dodajmo, da je nekdanji nogometaš Gorice Massimo Coda na isti tekmi dosegel hat-trick.

Lecceju v Serie B po osmih krogih dobro kaže, saj zaseda drugo mesto. Za vodilnim Empolijem zaostaja za dve točki.