Problem za Matjaža Keka pred evropskim prvenstvom: Na tekmi proti Interju se je huje poškodoval Sandi Lovrić

Sandi Lovrić je tekmo med Udinesejem in Interjem končal na nosilih.

9. april 2024

Sandi Lovrič se je poškodoval. (Foto: pigac.si)

Udinese je sinoči vodil proti bodočemu italijanskemu prvaku Interju, potem ko je srbski reprezentant Lazar Samardžić v 40. minuti zadel za 1:0. Vodstva pa ekipa iz Vidma, pri kateri je tekmo začela slovenski reprezentančni branilec Jaka Bijol, ni uspela zadržati. V 55. minuti je enajstmetrovko za izenačenje na 1:1 realiziral Hakan Calhanoglu, v sodnikovem podaljšku pa je zmago ekipi iz Milana priboril Davide Frattesi.

Sandi Lovrić je v igro vstopil v 62. minuti, in sicer je zamenjal strelca gola Lazarja Samardžića. Svojim soigralcem pa slovenski reprezentant ni mogel pretirano pomagati, kajti po 20 minutah igre je tekmo predčasno končal.

Lovrić je padel na tla, z igrišča pa so ga odnesli na nosilih. Po prvih ocenah gre za poškodbo stegenske mišice, ki zna biti zelo neprijetna zadeva in lahko terja tudi daljšo rehabilitacijo. Za Lovriča je neugoden tudi trenutek poškodbe, kajti bliža se evropsko prvenstvo v Nemčiji.