Razlika med Realom in Manchester Cityjem po prvem polčasu: Rodrygo je zadel v mrežo, Haaland pa v vratnico

Ob polčasu derbija četrtfinala lige prvakov je v prednosti Real Madrid, ki je udaril po strupenem protinapadu. So se pa s tem prebudili tudi gostitelji.

17. april 2024

Rodrygo je Real Madrid v prvem polčasu popeljal do vodstva z 1:0 (4:3). (Foto: Getty Images)

Prvi polčas četrtfinala lige prvakov med Manchester Cityjem in Real Madridom je ponudil zelo zanimivo, ki se je bolj razživela po prvem zadetku. Dosegel ga je Rodrygo, šlo je za čudovit protinapad Špancev, ki so v skupnem rezultatu povedli s 4:3. Angleži so potem stopili na plin, Erling Haaland je zgolj nekaj minut kasneje nastreljal prečko.

City je bil še nekajkrat nevaren, toda ob odmoru so bili v prednosti gostje, ki bodo v nadaljevanju gotovo spet nevarni v protinapadih. Manchester City pa bo moral nekoliko več tvegati v iskanju gola za izenačenje, sicer se bodo v polfinale nocoj  uvrstili Madridčani.