Rival Darka Milaniča je prekinil rekordni niz Al Hilala, oglasil se je Neymar in podprl poražene soigralce

Al Hilal je prekinil impresiven niz zaporednih zmag. Zaustavil se je pri številki 34, premagal ga je klub, proti kateremu v ZAE igra tudi Darko Milanič.

18. april 2024

(Foto: Instagram)

Brez Neymarja in Aleksandra Mitrovića je Al Hilal včeraj odigral prvo polfinalno tekmo azijske lige prvakov proti Al Ainu iz ZAE, ki ga vodi legendarni argentinski napadalec Hernan Crespo. Al Hilal je bil ne glede na to, da je gostoval, favorit, toda vodilni klub ZAE je zmagal s 4:2!

Al Hilal je tako prekinil rekordni niz zaporednih zmag, ki mu v svetu ni para. Do včeraj je slavni klub iz Savdske Arabije nanizal kar 34 zaporednih zmag!

Neymar, ki je zaradi poškodbe na stranskem tiru, je tekmo gledal po televiziji. Očitno je ohranil upanje na preobrat na povratni tekmi, sporočil je: "Gremo, fantje. Imamo še 90 minut. Verjamem v vas."

Drugi polfinalni par je Ulsan - Yokohama (slednjo vodi Harry Kewell), prvo tekmo pa so z 1:0 dobili Južnokorejci.