Senzacija: Olympiakos je preobrnil zaostanek s 4:1 in v četrtfinale napredoval s 7:5!

Grški velikan je na povratni tekmi razbil izraelskega in se v senzacionalnem slogu uvrstil v četrtfinale UEFA konferenčne lige.

14. marec 2024

Olympiacos (Foto: Twitter)

Neverjetni prizori so se nocoj dogajali na obračunu UEFA konferenčne lige med Maccabijem iz Tel Aviva in grškim velikanom Olympiacosom. Prva tekma se je končala z rezultatom 4:1 za Izraelce, na povratni pa so Grki slavili s kar 6:1 in se uvrstili v četrtfinale! Fantastičen podvig je z golom v 10. minuti začel Dani Podence, pred odmorom sta zadela še Fortounis in El Kaabi.

Maccabi je potem znižal na 3:1 (4:5) z golom veterana Erana Zahavija iz enajstmetrovke, toda kmalu je spet udaril El Kaabi za 4:1 (5:5).

Po rednem delu sta bila Maccabi in Olympiacos poravnana v skupnem seštevku, sledila sta dva podaljška po petnajst minut. Že v tretji minuti prvega je črnogorski zvezdnik Stevan Jovetić povišal na 5:1, potem pa je v 103. minuti zadel še El Arabi.

Grški velikan je na koncu zmagal s 6:1, skupno je bil izid obeh tekem 7:5!