Šok na Villa Parku: Olympiacos s hattrickom El Kaabija do lepe prednosti proti Aston Villi

Angleški prvoligaš je nocoj v UEFA konferenčni ligi gostil grškega velikana in doživel presenetljiv poraz. Na povratni tekmi ga čaka pravi pekel v Grčiji.

2. maj 2024

Ayoub El Kaabi (Foto: Getty Images)

Aston Villa je na svojem Villa Parku na polfinalni tekmi konferenčne lige doživela pravo lekcijo, s 4:2 jo je premagal grški Olympiacos! Po tridesetih minutah so Angleži zaostajali že z 2:0, šlo je za dve akciji, ki so si jih gostje čudovito izklesali, z dvema sijajnima udarcema pa se je izkazal Maročan Ayoub El Kaabi! Grki so igrali zelo impresivno.

Še v dodatku prvega polčasa je za Villo zadel odlični Ollie Watkins, že zgodaj po odmoru pa je 2:2 izenačil krilni napadalec Moussa Diaby.

Potem so na plin zopet stopili Grki – Kaabi je dosegel hattrick! Realiziral je enajstmetrovko v 56. minuti in si zagotovil še žogo z nocojšnje tekme. Olympiacos sicer še ni zaključil, manj kot deset minut kasneje Hezze zadel za končni rezultat 4:2.