Sredi intervjuja novica o golu Ronalda v 96. minuti: Šališ se? Ajde u ...

Na Cristiana Ronalda je treba vedno računati. Tudi na to, da bo v nekaj minutah do konca tekme zabil dva gola.

2. september 2021, 8:34

(Foto: /)

Srbija je včeraj igrala prijateljsko tekmo s Katarjem in z enim očesom spremljala dogajanje v skupini, predvsem na tekmi med Portugalsko in Irsko. Kar dolgo je dobro kazalo, saj so Irci praktično celoten drugi polčas vodili z 1:0. Potem pa ... Seveda, zgodil se je Cristiano Ronaldo, ki je v 89. minuti poravnal izid.

Ko je Dušan Vlahović po koncu tekme proti Katarju dajal izjavo in komentiral tudi tekmo Portugalske, je imel na jeziku še izid 1:1. A hitro je dobil informacijo, da se je izid spremenil. 2:1 je bilo v 96. minuti za Portugalsko, strelec pa ... Cristiano Ronaldo!

"Lažeš, kajne?" je vprašal Vlahović, nato pa se ugriznil v jezik. Zdelo se je kot da ima na jeziku pripravljeno kakšno bolj sočno, a se je, verjetno zaradi kamere in mikforona, zadržal.