Lionel Messi je Inter Miami rešil poraza v Los Angelesu.

26. februar 2024

(Foto: Getty Images)

Inter Miami je v drugem krogu nove sezone v ligi MLS gostoval v Los Angelesu, pri tmakajšnjem Galaxyju. Ekipa, ki jo vodi argentinski trener Gerardo Martino, se domov vrača s točko. Je pa dolgo, vse do sodnikovega podaljška, kazalo na to, da bo Inter tekmo izgubil. Domačini so v 75. minuti povedli preko srbskega napadalca Dejana Joveljića.

V drugi minuti sodnikovega podaljška pa je 36-letni Lionel Messi izkoristil podajo Jordija Albe in zadel za 1:1.

Nekdanji as Barcelone je tako začel hitro polniti svojo statistiko na začetku nove sezone v ligi MLS. Na prvi tekmi je prispeval asistenco, tokrat pa gol.