Švedski napadalec je znan po bogatem egu, ki v redkih primerih koga od ostalih posameznikov dvigne na prestol. Tokrat je soigralce spremljal s tribune, mojstrski zadetek pa je tudi od njega terjal lepo gesto.

21. april 2021, 8:24

Zlatan Ibrahimović je bil navdušen nad zadetkom Hakana Čalhanogluja. (Foto: Getty Images)

V Serie A so nogometaši aktivni tudi med tednom, eno od sredinih tekem pa sta igrala Milan in Sassuolo. Za najlepši trenutek prvega polčasa je poskrbel Hakan Čalhanoglu, ki je v 30. minuti s prekrasnim strelom premagal gostujočega vratarja Andreo Consiglija.

Mojstrovini se je poklonil tudi veliki Zlatan Ibrahimović, ki je tokrat soigralce spodbujal s tribune. Zaradi poškodbe je izpustil že 16. tekmo v aktualni sezoni Serie A.

Milan je na koncu izgubil z 1:2, junak zmage Neroverdov pa je bil Giacomo Raspadori z dvema goloma.