Milan je včeraj odigral prijateljsko tekmo proti francoskemu Niceju, le nekaj minut po vstopu na igrišče pa je svoj prvi zadetek v majici novega kluba dosegel Olivier Giroud.

1. avgust 2021, 10:25

Olivier Giroud je spodbudno začel svojo kariero v vrstah Milana. (Foto: uradna spletna stran kluba)

Milan je odigral prijateljsko tekmo proti Niceju, ki je bil tako kot rossoneri poleti deležen številnih zanimivih sprememb. Obračun se je končal z neodločenim izidom (1:1), pri čemer je prvi zadetek na tekmi dosegel napadalec Niceja Amine Gouire, za izenačenje pa je poskrbel novinec v vrstah Milana Olivier Giroud, ki je zadetek dosegel štiri minute po vstopu na igrišče in po svojem prvem dotiku z žogo.

Milan je srečanje odigral v postavi Maignan (Tatarusanu 46); Calabria (Gabbia 46), Tomori (Conti 72), Romagnoli (Caldara 72), Theo Hernandez (Ballo-Toure 61); Tonali (Di Gesu 87), Pobega (Maldini 61); Saelemaekers (Castillejo 61), Brahim Diaz (Rebic 72), Krunic; Leao (Giroud 61).