Slovenski reprezentant Damjan Bohar bi si težko zamislil boljši prvenec v majici Osijeka. Njegov prvi zadetek je bil prava mojstrovina, ki je njegovi ekipi priigrala tri točke.

31. oktober 2020, 7:30

Damjan Bohar je Osijeku priigral zmago na gostovanju v Koprivnici. (Foto: /)

Nogometaši Osijeka so danes odigrali prvo prvenstveno tekmo po malo manj kot mesecu dni, saj je na njihov urnik tekem močno vplivala pandemija koronavirusa. Osijek je gostoval v Koprivnici pri Slavenu, edini zadetek ob zmagi z 1:0 pa je dosegel slovenski novinec v moštvu Damjan Bohar.

Slovenski reprezentant je dve minuti po začetku drugega polčasa sijajno izvedel prosti strel in se tako veselil svojega prvenca v majici slavonskega kluba. Nekdanji član Mure in Maribora je tako dosegel svoj prvi gol v hrvaškem prvenstvu, celo tekmo pa je odigral tudi drugi Slovenec v moštvu Mario Jurčević, ki se je po izteku pogodbe z Olimpijo v Osijek preselil kot prost igralec.

Osijek v začetku sezone kaže zelo dobro formo, saj je danes slavil že petič zapovrstjo, na lestvici pa trenutno zaseda tretje mesto.